Vážení zákazníci, upravili jsme provozní dobu v prodejně.

Oppo Find X3 Lite 5G

Oppo Find X3 Lite 5G Dual SIM 8GB/128GB - Black

  • Oppo Find X3 Lite 5G Dual SIM 8GB/128GB - Black

Displej, který vás přenese do jiného světa

Displej telefonu OPPO Find X3 Lite 5G vás díky svému špičkovému obrazu naprosto vtáhne do všeho, co právě sledujete. Jeho kouzlo spočívá v moderních technologiích, které mu dodávají neuvěřitelné barvy a zajišťují, že nabídne optimální obraz z jakéhokoliv úhlu. Další předností je velikost displeje 6.43" a neobvyklé rozlišení 2400 x 1080, díky kterému budete mít krásně jemný obraz. Displej společně s elegantním tělem vytvářejí kombinaci, z níž nebudete moci spustit svůj zrak.


Brilantní výkon 8 jader

O vysoký výkon telefonu Oppo se stará 8jádrový procesor na frekvenci 2.4 GHz, podpořený 8 GB operační paměti. Díky tomu si na 6.43" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.


Úložný prostor pro vaše data 

Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu OPPO Find X3 Lite 5G o přepychově vysoké kapacitě 128 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.

Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu Oppo snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu.


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: op-findx3l-blk
  • Dostupnost: Na skladě
  • 6 495 Kč